Inwestycje
Opublikowano: 05 lutego 2024

Złote Gody to uroczystość niezwykła


Złote Gody to uroczystość niezwykła

Szanownych jubilatów oraz ich najbliższych powitał Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń Pan Jacek Nowak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Krzywinia Pani Krystyna Motławska oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Sylwia Konieczna.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, jest odznaczeniem, na które pracuje się najdłużej bo ponad 18250 dni i nocy. 50 lat temu młodzi i pełni zapału małżonkowie przyrzekali sobie: „miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską”, które po dziś dzień trwają i są nadal aktualne.

Przez te wszystkie lata, w których na pewno nie zabrakło ani chwil dobrych, obfitujących w sukcesy, ani też chwil trudnych, którym niejednokrotnie towarzyszyły łzy i cierpienie, trwali razem, nierozłącznie, w trosce o spokój domowego ogniska, o dobre wychowanie dzieci.

W tym uroczystym dniu nie zabrakło gorących życzeń i gratulacji. Po części oficjalnej zaproszeni goście oraz rodziny jubilatów wzniosły toast, po czym wszyscy skosztowali tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Jubilatom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, spełnienia wspólnych marzeń, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia. Zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.