Inwestycje

Kontakt


Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu
ul. Rynek 1,
64-010 Krzywiń

tel: +65 517-05-25, 517-05-26,
fax: +65 517-06-76

Urząd Stanu Cywilnego w Krzywiniu
tel: +65 517-05-59
e-mail: sekretariat@krzywin.pl

Godziny otwarcia urzędu:

 

pn: 07.00 - 17.00,
wt - śr: 07.00 - 15.00
czw - pt: 08.00 - 15:00

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Nr wewnętrzny / Adres e-mail
 

Jacek Nowak

 Burmistrz

200
 sekretariat@krzywin.pl

Bartosz Kobus

 Sekretarz

202
bartosz.kobus@krzywin.pl

REFERAT  FINANSÓW I ADMINISTRACJI

Honorata Krupka

 Skarbnik

230
honorata.krupka@krzywin.pl

 Alina Stróżyńska

Zastępca Skarbnika

231
alina.strozynska@krzywin.pl

 Jolanta Wawrzyniak

Wymiar Podatków i Opłat 

232
jolanta.wawrzyniak@krzywin.pl

Aleksandra Jagodzińska

Pobór Podatków i Opłat

233
aleksandra.jagodzinska@krzywin.pl

Elżbieta Dembska 

Płace i Wynagrodzenia

234
elzbieta.dembska@krzywin.pl
 

Marta Piecuch 

Księgowość Budżetowa

235
marta.piecuch@krzywin.pl
 

 Judyta Klupczyńska

Księgowość Budżetowa, VAT

238
vat@krzywin.pl

Lidia Piotrowiak

Księgowość i Zaświadczenia

237
lidia.piotrowiak@krzywin.pl

Anna Stefaniak

Księgowość i Zaświadczenia

241
anna.stefaniak@krzywin.pl

 Aleksandra Jędrowiak

Oświata 

211
aleksandra.jedrowiak@krzywin.pl

Monika Roszkiewicz

Sekretariat

200
sekretariat@krzywin.pl

Anita Landzwojczak

Księgowość Budżetowa

236
anita.landzwojczak@krzywin.pl

Hanna Piecuch

Główny specjalista budżetu

236
hanna.piecuch@krzywin.pl

Emilia Berdychowska 

Oczyszczalnia Ścieków-rozliczenia

260
emilia.berdychowska@krzywin.pl

REFERAT ROZWOJU I GOSPODARKI LOKALNEJ

Maciej Gubański

Kierownik Referatu

250
maciej.gubanski@krzywin.pl

Bartosz Kobus

Promocja

202
promocja@krzywin.pl

Jacek Porankiewicz

Rolnictwo i Ochrona Środowiska

251
jacek.porankiewicz@krzywin.pl

Mikołaj Żak

Zarządzanie infrastrukturą 

255
mikolaj.zak@krzywin.pl

Andrzej Dembski

Inwestycje i Remonty

254
andrzej.dembski@krzywin.pl

Tomasz Fecak 

Gospodarka Przestrzenna i Nieruchomości

 252
tomasz.fecak@krzywin.pl

Mirosława Woźniak

Partycypacja Społeczna

240
miroslawa.wozniak@krzywin.pl

Barbara Matyjaszczyk

Działalność Gospodarcza, koncesje na sprzedaż napojów alkoholowych

212
barbara.matyjaszczyk@krzywin.pl

Sławomir Jędrzejczak

Administrator Oczyszczalni Ścieków

518857151
slawomir.jedrzejczak@krzywin.pl

Zdzisław Dropik

Obsługa techniczna Oczyszczalni Ścieków

 

Wojciech Pędrak

Obsługa techniczna Oczyszczalni Ścieków

 

URZĄD STANU CYWILNEGO (tel:+65 517-05-59)

 Zofia Marciniak

 Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

 220
zofia.marciniak@krzywin.pl

 Sylwia Konieczna

Zastępca Kierownika USC

Ewidencja Ludności i dowody osobiste

 221
sylwia.konieczna@krzywin.pl

Przemysław Kaczor

Ewidencja Ludności i dowody osobiste

221
przemyslaw.kaczor@krzywin.pl

SAMODZIELNE STANOWISKA

 mec. Andrzej Skibiński

Obsługa prawna (przyjmuje interesantów od 10:00 w każdy poniedziałek po uprzednim umówieniu w sekretariacie UMiG Krzywiń)

207

 Barbara Matyjaszczyk

Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe

212
barbara.matyjaszczyk@krzywin.pl

 Lidia Piotrowiak 

Ochrona informacji niejawnych

237
lidia.piotrowiak@krzywin.pl

Arkadiusz Kaczmarek

Pełnomocnik Burmistrza ds. rozwiązywania problemów alkoholowych

509
arkadiusz.kaczmarek@mgops.krzywin.pl

Mateusz Nejranowski

Obsługa Rady Miejskiej

214
rada@krzywin.pl

 

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRZYWINIU (065) 517 90 49

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KRZYWINIU (065) 517 90 48

OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO (ODDZIAŁ W KRZYWINIU) (065) 517 06 09