Dzisiaj jest 28 Lipca 2015, Wtorek, imieniny obchodzą:
Szukaj
bip

Drużynowe ściganie

W niedzielę, 2 sierpnia br., w Krzywiniu odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym. czytaj dalej

Komunikaty

zobacz pozostałe
27 lipca 2015

Okres żniw!

Rolnicy z naszej gminy rozpoczęli zbieranie plonów. (więcej)
27 lipca 2015

TURNIEJE BEACH BALL KOBIET I MĘŻCZYZN

Kompleks boisk do siatkówki plażowej na terenie kąpieliska w Krzywiniu, było w dniach 25 i 26 lipca br., areną zmagań siatkarzy i siatkarek amatorów. (więcej)
25 lipca 2015

Warsztaty muzyczne

Rada Miejska Młodych Gminy Krzywiń organizuje warsztaty muzyczne. Zapisy trwają! (więcej)
21 lipca 2015

ZUS pomoże spłacić dług outsourcerom

Firmy, które skorzystały z bezprawnego outsourcingu pracowniczego i dziś mają z tego tytułu długi składkowe, mogą liczyć na pomoc ZUS w spłacie należności. Zakład apeluje do wszystkich zainteresowanych o jak najszybsze zgłaszanie się do jego placówek i składanie wniosków o układ ratalny. (więcej)
21 lipca 2015

Gala Piłkarska UKS Promień

11 lipca 2015 roku w Sali Domu Strażaka w Krzywiniu odbyła się gala piłkarska UKS Promień. (więcej)
21 lipca 2015

,,Stary’’ dyrektor ,,nowej’’ placówki

Tomasz Szymański wygrał konkurs na dyrektora Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu. Placówka pojawi się na edukacyjnej mapie Gminy Krzywiń w wyniku przeprowadzanej reformy oświaty. (więcej)
20 lipca 2015

Radni w terenie

Pomimo sezonu urlopowego na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń Jacka Nowaka radni Rady Miejskiej Krzywinia udali się ,,w teren”. (więcej)
20 lipca 2015

Zmiany wokół świetlicy

Otoczenie świetlicy wiejskiej w Lubiniu zmienia się dla mieszkańców. Miejsce inwestycji wizytowali lokalni samorządowcy wraz z Burmistrzem. (więcej)
20 lipca 2015

Narada z Sołtysami

17 lipca br. odbyła się narada Burmistrza Jacka Nowaka z Sołtysami z terenu gminy Krzywiń. Lipcowe spotkanie lokalnych samorządowców odbyło się na świetlicy wiejskiej w Zbęchach Pole. (więcej)
20 lipca 2015

Wpław przez Cichowo

Anna Płatek z Leszna i Bartosz Grzybek z Poznania triumfowali w VI Amatorskich Zawodach Pływackich ,,Wpław przez Cichowo’’. (więcej)