News główny Zmiany w Bibliotece Publicznej

Zmiany w Bibliotece Publicznej

Z dniem 19 stycznia 2018 roku Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń odwołał Panią Bogumiłę Bąkowską ze stanowiska Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń. Przyczyną zwolnienia dyscyplinarnego jest ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych oraz utrata zaufania.

News główny Nowe przedszkole dla Krzywinia!

Nowe przedszkole dla Krzywinia!

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na ,,Przebudowę i remont wraz ze zmianą sposobu użytkowania części budynku szkoły na przedszkole 4-oddziałowe".

News główny Budowa oczyszczalni i kanalizacji sanitarnej w Krzywiniu (stan na 17.01.2018r.)

Budowa oczyszczalni i kanalizacji sanitarnej w Krzywiniu (stan na 17.01.2018r.)

Informacja z placu budowy kanalizacji sanitarnej w Krzywiniu (komunikat).

Aktualności

19 stycznia 2018

,,Przedsiębiorcą być''

Kościański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza wszystkie osoby zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej na bezpłatne szkolenie pod hasłem - ,,Przedsiębiorcą być'', które odbędzie się 6 lutego br. Szczegółowe informacje w załączniku.

19 stycznia 2018

Komunikacyjny ,,Alertownik’’

Przepływ informacji odgrywa coraz istotniejszą rolę. Z tego powodu Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu uruchomił ,,Alertownik’’, czyli nowoczesne narzędzie do szybkiej komunikacji pomiędzy mieszkańcami, a Urzędem Miasta i Gminy w Krzywiniu.

18 stycznia 2018

Utrudnienia w ruchu - ul. Bojanowskiego w Krzywiniu!

Od drugiej połowy stycznia 2018 roku w związku z budową kanalizacji sanitarnej na ul. E. Bojanowskiego wprowadza się tymczasową organizację ruchu. Fragment ww. ulicy zostanie zamknięty dla ruchu, dojazd do Świńca w kierunku Gryżyny przez ul. Działkową lub przez Jerkę.

18 stycznia 2018

Gmina Krzywiń na Targach Tour Salon 2018!

W dniach 9-11 lutego br. Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości będzie promowało region śremski, Krobię i Krzywiń podczas 29. Edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu.

18 stycznia 2018

Utrudnienia w ruchu - budowa kanalizacji (styczeń 2018r.)!

Od drugiej połowy stycznia 2018 roku w związku z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Kościelnej, Ks. Nawrockiego i ul. Zielonej wprowadza się tymczasową organizację ruchu. Fragment ulicy Ks. Nawrockiego zostanie zamknięty, na ul. Kościelnej ograniczony. Zalecamy parkowanie samochodów na parkingu przy kościele.

18 stycznia 2018

,,ECOSS” zamiast ,,Technicznego”

Z dniem 1 stycznia 2018 roku Referat Służb Technicznych przy Urzędzie Miasta i Gminy w Krzywiniu został rozwiązany. Usługi komunalne na rzecz miasta i gminy świadczy nowy podmiot ekonomii społecznej tj. Spółdzielnia Socjalna ,,ECOSS”, którego członkiem od kilku tygodni obok Powiatu Gostyńskiego i Gminy Krobia, jest Gmina Krzywiń.

18 stycznia 2018

Gmina Krzywiń członkiem Spółdzielni Socjalnej ,,ECOSS”.

Poznaj wachlarz usług nowego podmiotu ekonomii społecznej na mapie gminy Krzywiń.

18 stycznia 2018

ZW ,,Semplicze” w 2017 roku!

Zespół Wokalny Semplicze w 2017 roku koncertował nie tylko lokalnie. Profesjonalnie promował i reprezentował gminę Krzywiń w regionie, kraju i zagranicą. ,,Semplicze” również integrują lokalne społeczeństwo.

18 stycznia 2018

Silny wiatr i śnieżyce!

Uwaga! Dzisiaj i jutro w godzinach 16:00 do 07:00, na obszarze całej Wielkopolski prognozuje się wystąpienie silnego wiatru oraz intensywnych opadów śniegu! Szczegółowe informacje w załączniku.

17 stycznia 2018

Akcja Zima 2018!

Komunikat dla Mieszkańców.


Szlak piastowski Schronisko w Gaju KZGRL wokiss ZMWiKW POSRW so Chłapowskiego Benedyktyni Podróże z Panem Tadeuszem Romantyczne trasy rowerowe SFPK SOS Unia Gospodarcza WOW Gościnna Wlkp