News główny Reportaż z otwarcia ,,CUS''

Reportaż z otwarcia ,,CUS''

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z uroczystości oficjalnego oddania do użytku Centrum Usług Społecznych w Krzywiniu.

News główny Inwestycje w obiektywie kamery

Inwestycje w obiektywie kamery

Filmowy przegląd aktualnego stanu inwestycji realizowanych na terenie Gminy Krzywiń. Zapraszamy do oglądania.

News główny Marszałek z Nagrodą Św. Wawrzyńca

Marszałek z Nagrodą Św. Wawrzyńca

Z okazji jubileuszu 780-lecia miasta Krzywiń, Samorząd Miasta i Gminy Krzywiń przyznał Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego Panu Markowi Woźniakowi nagrodę specjalną statuetkę Św. Wawrzyńca za wkład w rozwój gminy Krzywiń.

News główny ZAKOPOWER w Krzywiniu!

ZAKOPOWER w Krzywiniu!

15 grudnia 2017 roku (piątek) o godzinie 19:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krzywiniu wystąpi znany i popularny zespół ZAKOPOWER! Sprzedaż biletów rusza od 15 listopada, jednak już dziś zarezerwuj miejsce i poczuj magię świąt!

Aktualności

15 listopada 2017

Utrudnienia w ruchu - ul. Mostowa w Krzywiniu!

Trwają zaawansowane prace na budowie sieci kanalizacji sanitarnej na ul. Mostowej w Krzywiniu. W najbliższych dniach czekają na mieszkańców i kierowców spore utrudnienia.

15 listopada 2017

,,CUS'' już otwarty!

W środę, 15 listopada br., nastąpiło oficjalne oddanie do użytku ,,Centrum Usług Społecznych’’. W gruntownie przebudowanym obiekcie, swoje nowe siedziby znalazły; Miejsko-Gminny OPS, Policja i placówki związane z służbą zdrowia. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia.

14 listopada 2017

Wspaniałe efekty tegorocznego projektu PAKT!

Projekt PAKT realizowany w partnerstwie Stowarzyszenia Promień oraz Gminy Krzywiń przerósł najśmielsze oczekiwania jego inicjatorów.

13 listopada 2017

Trwa "reaktywacja" OSP w Zbęchach.

Trwa "reaktywacja" OSP w Zbęchach, pod skrzydłami nowego zarządu ochotnicy oraz członkowie zarządu małymi krokami wyposażają swoją mała strażnice w nowy sprzęt, oraz odnawiają wygląd nie tylko strażnicy ale również syreny strażackiej.

13 listopada 2017

Stowarzyszenie zaprasza na koncert!

Stowarzyszenie Oświatowe im. Dezyderego Chłapowskiego wraz z Kościańskim Ośrodkiem Kultury mają zaszczyt zaprosić na Koncert muzyczny z okazji 20 lat działalności Stowarzyszenia.

13 listopada 2017

90-tka Pana Stasia z Mościszek

Stanisław Michałowski urodził się w Zbęchach dnia 3 listopada 1927 roku.

13 listopada 2017

Patriotyzm wyrażony czynami

11,7 litrów krwi i prawie 1 200 kg karmy dla bezdomnych psów i kotów – tak przedstawiają się efekty akcji ,,Patriotyzm na Tak’’, zorganizowanej w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

10 listopada 2017

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA – ZMIANA LOKALIZACJI W KRZYWINIU

Informujemy, że od dnia 13 listopada br. nieodpłatna pomoc prawna w Krzywiniu udzielana będzie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Krzywiniu przy ul. Generała Chłapowskiego 34.

09 listopada 2017

Środowiskowy ,,urośnie"!

Spełnimy normy, będzie wygodniej i komfortowo! Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu działa od 11 lat. Na trwale wpisał się w krajobraz naszej gminy. To aktywna jednostka (samodzielna od 1 stycznia 2017r.), której mieszkańcy są niesamowitymi ciepłymi i pogodnymi ludźmi pomimo swojej niepełnosprawności. Od 2 listopada br. w pomieszczeniach po MGOPS trwa adaptacja ok. 100 m2 pomieszczeń pod szatnię, nowe pracownie terapeutyczne.

09 listopada 2017

Inwestujemy w nowoczesne kotłownie!

Gmina Krzywiń inwestuje w nowe, ekologiczne kotłownie. W 2016 roku przebudowano kotłownię w Domu Strażaka. W 2017 nowa kotłownia pojawiła się m.in. w Urzędzie, ZS Krzywiń, ZSiPO Lubiń a za kilka tygodni nowe piece na olej zaczną działać w ZSiPO Bieżyń.


Szlak piastowski Schronisko w Gaju KZGRL wokiss ZMWiKW POSRW so Chłapowskiego Benedyktyni Podróże z Panem Tadeuszem Romantyczne trasy rowerowe SFPK SOS Unia Gospodarcza WOW Gościnna Wlkp