News główny ,,Gajowe’’ życie

,,Gajowe’’ życie

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o schroniska dla zwierząt w podśremskim Gaju. To właśnie tutaj trafiają bezdomne psy i koty ,,odłowione’’ na terenie Gminy Krzywiń.

News główny Nagroda Burmistrza czeka!

Nagroda Burmistrza czeka!

Zbliża się koniec roku szkolnego. Kolejny już raz Burmistrz Miasta i Gminy w Krzywniu zaprasza uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce do udziału w wycieczce, tym razem w Bieszczady.

News główny ,,Śremsong’’ dla ,,Sempliczy’’

,,Śremsong’’ dla ,,Sempliczy’’

Grupa ,,Semplicze’’ zostali laureatami nagrody głównej - XXVI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Religijnej ,,Śremsong’2017’’!

News główny Turniej wsi

Turniej wsi

W niedzielę, 28 maja br., w Gierłachowie odbędzie się kolejna edycja Turniej Wsi Gminy Krzywiń.

Aktualności

25 maja 2017

,,III Rodzinna niedziela''

Trzecia edycja ,,Rodzinnej Niedzieli'', czyli Gminnego Dnia Dziecka odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca br., na hali widowiskowo - sportowej w Krzywiniu. Szczegółowe informacje na plakacie.

24 maja 2017

,,Granie'' o puchar ,,Przewodniczącej''

W dniach 17 - 18 czerwca br., odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącej Krystyny Motławskiej. Zapisy chętnych przyjmuje organizator zmagań Dominik Rzepka.

24 maja 2017

Reportaż z wyborów ,,Miss''

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej w wyborów Miss OSP Powiatu Kościańskiego, które w sobotę 20 maja br., odbyły się w Krzywiniu.

24 maja 2017

Od segregacji nie planuj wakacji

Akcja Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego odbędzie się 10 czerwca br., w Cichowie. Szczegóły na plakacie.

24 maja 2017

Sukcesy ,,siłaczek'' z Lubinia

20 maja w Kielcach, zawodniczki Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego "Lubiń" zdobyły Drużynowe Wicemistrzostwo Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym!

22 maja 2017

Biblioteka. Oczywiście!

W dniach 8-15 maja 2017 r. odbyła się XIV edycja programu Tydzień Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”. Jego głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

22 maja 2017

Strażacy wybrali ,,najpiękniejszą''

Aleksandra Migdałek z Głuchowo została okrzyknięta Miss Straży Pożarnej Powiatu Kościańskiego. Wybór najpiękniejszej ochotniczki były jednym z elementów obchodów ,,Dnia Strażaka’’, który odbył się w sobotę, 20 maja br., w Krzywiniu.

19 maja 2017

,,Bezpieczny Przedszkolak’’

W Zespole Szkół w Starych Oborzyskach odbył się finał IV edycji konkursu „Bezpieczny Przedszkolak”. W imprezie z dobrej strony zaprezentowały się maluchy z Przedszkola Samorządowego w Jerce, które zakończyły zabawę na drugim miejscu!

18 maja 2017

W Świętokrzyskie na zieloną szkołę

Uczniowie klasy II b SP wzięli udział w konkursie: W Świętokrzyskie na zieloną szkołę. Organizatorem konkursu była Grupa MAC s.a. Natomiast współorganizatorem konkursu był Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

18 maja 2017

90-te urodziny Pani Teodozji

Pani Teodozja Melewska, nazwisko rodowe Jankowiak, córka Antoniego Jankowiaka i Pelagii Jankowiak z domu Laś urodziła się dnia 30 kwietnia 1927 roku w Świńcu jako najstarsza z czworga rodzeństwa


Szlak piastowski Schronisko w Gaju KZGRL wokiss ZMWiKW POSRW so Chłapowskiego Benedyktyni Podróże z Panem Tadeuszem Romantyczne trasy rowerowe SFPK SOS Unia Gospodarcza WOW Gościnna Wlkp