Dzisiaj jest 27 Marca 2015, Piątek, imieniny obchodzą:
Szukaj
bip

Targi Edukacji i Pracy

W piątek, 20 marca br., w hali sportowo - widowiskowej w Krzywiniu odbyły się VI Targi Edukacji i Pracy. Organizatorem imprezy była społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzywiniu. czytaj dalej

Komunikaty

zobacz pozostałe
26 marca 2015

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Bibliotece Publicznej Miasta

Biblioteka wspólnie z Klubem Gazety Polskiej w Krzywiniu zorganizowała spotkanie, którego celem było uczczenie pamięci patriotów polskich zwanych Żołnierzami Wyklętymi. (więcej)
19 marca 2015

Gotowi do sezonu!

Za nami przeszło dwa miesiące przygotowań. Oto krótkie podsumowanie naszych dotychczasowych tegorocznych działań. (więcej)
18 marca 2015

Ruszają prace projektowe.

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapewnieniami ze strony Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Poznań na terenie gminy Krzywiń rozpoczynają się prace projektowe sieci gazowej. (więcej)
18 marca 2015

Sadzili las

Uczniowie klasy I AZ z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzywiniu dokonali nasadzeń siedmiuset drzew. (więcej)
18 marca 2015

,,Żołnierze wyklęci’’

We wtorek, 17 marca br., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzywiniu, odbyła się konferencja ,,Żołnierze wyklęci ziemi krzywińskiej’’. (więcej)
17 marca 2015

Joanna i Andrzej Gwiazdowie – legendy „Solidarności”

Dzięki staraniom Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń i krzywińskiego Klubu Gazety Polskiej, przez 5 dni gościliśmy w naszej gminie, w domu Bogumiły i Marka Bąkowskich, Państwa Joannę i Andrzeja Gwiazdów. (więcej)
17 marca 2015

Mobilna ,,skarbówka’’

17 marca br., w Krzywiniu gościł mobilny punkt konsultacyjny kościańskiego Urzędu Skarbowego. (więcej)
17 marca 2015

Umiem pływać

Burmistrz Miast i Gminy w Krzywiniu wraz z Wielkopolskim Zrzeszeniem LZS w Poznaniu , przystąpił do realizacji programu pod nazwą „Umiem pływać". (więcej)