Dzisiaj jest 1 Listopada 2014, Sobota, imieniny obchodzą:
Szukaj
bip

Gmina Krzywiń na podium!

Gmina Krzywiń zajęła III miejsce w kategorii gmin miejsko-wiejskich w konkursie ,,Gmina Przyjazna Turystom” organizowanym przez czasopismo ,,Wspólnota”. czytaj dalej

Komunikaty

zobacz pozostałe
31 października 2014

Internet szerokopasmowy coraz bliżej

Projekt pn. Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa dotarł do gminy Krzywiń. Liczne wykopy w Rąbiniu oraz Jerce świadczą o tym, że projekt wszedł w fazę realizacji na terenie naszej gminy. (więcej)
31 października 2014

Większe środki na remonty

Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu w ostatnich dniach zlecił wykonanie kilku dodatkowych prac remontowych na drogach gminnych. (więcej)
31 października 2014

Będzie nowy chodnik

Trwa budowa chodnika na ul. Strzeleckiej w Krzywiniu. (więcej)
27 października 2014

Sportowe podsumowanie

W niedzielę, 26 października br., w krzywińskim Domu Strażaka odbyła się Krzywińska Gala Sportowa stanowiąca uroczyste podsumowanie gminnego życia sportowo – rekreacyjnego w latach 2010 – 2014. (więcej)
24 października 2014

Nowe wejścia

W Szkole Podstawowej w Bieżyniu rozpoczęła się przebudowa wejść głównych. (więcej)
23 października 2014

Inwestycje Strategiczne

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycjami strategicznymi dla gminy Krzywiń. We wszystkich 4 obszarach ruszyły procesy decyzyjne lub inwestycyjne. (więcej)
23 października 2014

Podsumowanie kadencji

Zapraszamy do zapoznania się z sprawozdaniem z działalności Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń. Podsumowanie kadencji. Bilans lata 2010-2014. (więcej)
23 października 2014

Salę czeka odnowa

Projektant przedstawił wstępną wizualizację modernizacji Sali Domu Strażaka w Krzywiniu. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie czekają największą salę widowiskową w gminie Krzywiń. (więcej)