Dzisiaj jest 25 Września 2016, Niedziela, imieniny obchodzą:
Szukaj
bip

Tornistry od PCK

W piątek, 25 września br., wizytę w Zespole Szkół w Krzywiniu złożyli przedstawiciele kościańskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. czytaj dalej

Komunikaty

zobacz pozostałe
23 września 2016

Debata o ASF

W dniu 22 września 2016 roku Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń, Jacek Nowak i Powiatowy Lekarz Weterynarii dr n. wet. Katarzyna Szulańczyk-Mencel zorganizowali spotkanie z rolnikami z Gminy Krzywiń w sprawie Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). (więcej)
21 września 2016

Nauka pływania!

Szczegółowe informacje na plakacie. (więcej)
21 września 2016

Bule w ŚDS

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z V Turniej Bule o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń, który zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywiniu. (więcej)
21 września 2016

Debata o stanie melioracji Gminy Krzywiń

W dniu 20 września 2016 roku odbyła się Komisja Gospodarcza, na której omówiono kwestie związane z stanem melioracji szczegółowej i podstawowej na terenie Gminy Krzywiń. (więcej)
21 września 2016

XXII Sesja Rady Miejskiej Krzywinia

19 września 2016 roku, odbyła się XXII Sesja Rady Miejskiej Krzywinia w Domu Strażaka w Krzywiniu. Po oficjalnym rozpoczęciu i stwierdzeniu prawomocności obrad Przewodnicząca Rady Miejskiej – Krystyna Motławska przystąpiła do realizacji zaplanowanego porządku obrad. (więcej)
19 września 2016

ASF - spotkanie z rolnikami!

Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń Jacek Nowak, Powiatowy Lekarz Weterynarii dr n. wet. Katarzyna Szulańczyk-Mencel zapraszają rolników z terenu Gminy Krzywiń na spotkanie w sprawie Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). (więcej)
15 września 2016

Festyn w Bieżyniu

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z festynu, który odbył się w Bieżyniu. (więcej)
14 września 2016

Wybierz Siłownię!

Zapraszamy mieszkańców w każdym wieku na bezpłatne zajęcia na siłowni w Krzywiniu i Lubiniu. (więcej)
13 września 2016

Strefa rekreacji w budowie...

Trwają zaawansowane prace przy projekcie ,,Strefa rekreacji i wypoczynku w Gierłachowie". Zadanie otrzymało wsparcie w kwocie 30.000,00 zł w ramach VI edycji konkursu ,,Pięknieje Wielkopolska Wieś" zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. (więcej)
13 września 2016

Nowe place zabaw

Nowy plac zabaw w Nowym Dworze, nowe urządzenia doposażające place zabaw w Kopaszewie, Żelaznie i Krzywiniu pojawiły się w ostatnich dniach na mapie inwestycji zaplanowanych na 2016 rok. Zadanie sfinansowano ze środków funduszu sołeckiego poszczególnych sołectw oraz budżetu gminy. (więcej)
13 września 2016

Z placu budowy świetlicy

Przedstawiamy stan zaawansowania prac na budowie świetlicy wiejskiej w Rogaczewie Wielkim na dzień 13 września 2016 roku w załączonej fotorelacji. (więcej)
13 września 2016

Reportaż o inwestycji w Jurkowie

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego dotyczącego planowanej modernizacji czterokilometrowego odcinka drogi z Jurkowa, przez Wymysłowo, do granicy z drogą powiatową Racot – Wojnowice. Gmina Krzywiń na realizację inwestycji otrzyma dofinansowanie w wysokości 1,8 mln zł! (więcej)
12 września 2016

Nowa siłownia w Lubiniu

Od 12 września 2016 roku w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu uruchomiono dla młodzieży ale również dorosłych siłownię. (więcej)
12 września 2016

Czesi w Krzywiniu

W Krzywiniu gościła delegacja z zaprzyjaźnionej czeskiej miejscowości Żdar. (więcej)