News główny Dożynki w Wieszkowie

Dożynki w Wieszkowie

Sołtys i Rada Sołecka Wieszkowa zapraszają na ,,Święto Plonów’’. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia br., o godzinie 18.00.

News główny (Solid)ne ściganie na szocie

(Solid)ne ściganie na szocie

Odbył się ,,Solid Road’’, czyli II Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Krzywinia. W tegorocznej edycji uczestniczyło 200 zawodników, wśród których najszybszy był Paweł Wasiński. W załączniku reportaż z wydarzenia.

News główny Powstają pierwsze odcinki sieci!

Powstają pierwsze odcinki sieci!

Prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej w Krzywiniu trwają obecnie na ul. Kasztelańskiej i os. Sportowym w Krzywiniu. Trzeci ,,front” robót budowalnych rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia na ul. Polnej i ul. Kościańskiej. Niedługo ruszą prace na ul. Chłapowskiego i Kilińskiego.

News główny  Przetarg na budowę świetlicy!

Przetarg na budowę świetlicy!

Po rozwiązaniu umowy z poprzednim wykonawcą, Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń ogłosił ponownie przetarg na realizację zadania pn. ,,Modernizacja i rozbudowa budynku na miejsce integracji mieszkańców wsi Rogaczewo Wielkie”.

News główny ,,Dzień Otwarty

,,Dzień Otwarty" w przedszkolu w Jerce!

Zapraszamy na Dzień Otwarty nowego budynku przedszkola samorządowego w Jerce. Zobacz przedszkole ,,od środka".

Aktualności

18 sierpnia 2017

,,Wianki'' w obiektywie...

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z krzywińskich ,,Wianków''. Imprezę zorganizował Komitet Osiedlowy.

17 sierpnia 2017

Wyjazd do ,,Krainy zabaw’’

Organizowany jest wyjazd dla dzieci do ,,Krainy zabaw Bogilu’’ w miejscowości Wioska koło Rakoniewic. Zapisy przyjmowana będą do 22 sierpnia br. Szczegółowe informacje w załączniku.

16 sierpnia 2017

Inauguracyjny błysk ,,Promienia’’

Właśnie tak wyobrażali sobie inaugurację sezonu kibice Promienia! Na wypełnionym stadionie w Krzywiniu, mecz oglądało bowiem ponad 400 osób, podopieczni trenera Marka Sowy rozbili Sarnowiankę 5:0.

16 sierpnia 2017

Siatkarskie emocje w Cichowie

Młodzieżowi reprezentanci Polski Miłosz Kruk – Dominik Poznański triumfowała w turnieju siatkówki plażowej ,,Ando Cup’2017’’, który odbył się w Cichowie.

15 sierpnia 2017

Kuba TV zauważony!

Kuba Chmielewski z Jerki od pewnego czasu prowadzi interaktywną kronikę wydarzeń z regionu. Serwis Video Eksperci docenili talent Kuby!

15 sierpnia 2017

Centrum ,,rośnie”!

Prace wykończeniowe trwają w pomieszczeniach pod MGOPS, Policję oraz gabinety lekarskie. W szybkim tempie powstaje również nowoczesna klatka schodowa z windą. Wszystkie prace w Centrum Usług Społecznych mają zakończyć się do końca września br.

15 sierpnia 2017

Szkoła wyprodukuje energię!

Zakończył się montaż systemu fotowoltaicznego na dachu Zespołu Szkół w Krzywiniu. To jeden z elementów termomodernizacji energetycznej krzywińskiej placówki oświatowej.

15 sierpnia 2017

EKO-logiczne kotłownie

Samorząd gminy Krzywiń ,,masowo” inwestuje w nowoczesne i ekologiczne kotłownie w budynkach użyteczności publicznej.

15 sierpnia 2017

Zbrojenia na budowie oczyszczalni ścieków w Krzywiniu!

Prace na budowie oczyszczalni ścieków w Krzywiniu przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą generalnym jest firma PTB Nickel.

14 sierpnia 2017

,,Hołd’’ nad brzegiem jeziora

W sobotę, 12 sierpnia br., w Cichowie odbyła się III edycja festiwalu muzycznego ,,Hołd dla Rocka’’.


Szlak piastowski Schronisko w Gaju KZGRL wokiss ZMWiKW POSRW so Chłapowskiego Benedyktyni Podróże z Panem Tadeuszem Romantyczne trasy rowerowe SFPK SOS Unia Gospodarcza WOW Gościnna Wlkp