Kontakt


Urząd Miasta i Gminy w Krzywiniu
ul. Rynek 1,
64-010 Krzywiń

tel: +65 517-05-25, 517-05-26,
fax: +65 517-06-76

Urząd Stanu Cywilnego w Krzywiniu
tel: +65 517-05-59
e-mail: sekretariat@krzywin.pl

Godziny otwarcia urzędu:

pn: 07.00 - 17.00,
wt - śr: 07.00 - 15.00
czw - pt: 08.00 - 15:00

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Nr wewnętrzny / Adres e-mail

Bartosz Kobus

Zastępca Burmistrza

202
bartosz.kobus@krzywin.pl

REFERAT  FINANSOWO-BUDŻETOWY

Honorata Krupka

Skarbnik Miasta i Gminy Krzywiń

230
honorata.krupka@krzywin.pl

Alina Stróżyńska

Z-ca Skarbnika

231

Grażyna Żak

Kierownik Referatu

Wymiar Podatków i Opłat

232

Aleksandra Jagodzińska

Pobór Podatków i Opłat

233

Elżbieta Dembska

Kadry, Płace i Wynagrodzenia

234

Irena Lampasiak

Księgowość Budżetowa

235

Izabela Dusza

Księgowość Budżetowa

238

Lidia Piotrowiak

Księgowość i Zaświadczenia

237

Marta Strugała Kasa 236

REFERAT OŚWIATOWO-ADMINISTRACYJNY

Jolanta Bilska

Kierownik Referatu

Oświata i BIP

210
jolanta.bilska@krzywin.pl

Agnieszka Szczerbal

Z-ca Kierownika

Oświata i BIP

211
agnieszka.szczerbal@krzywin.pl

Monika Roszkiewicz

Sekretariat

200
sekretariat@krzywin.pl

Arkadiusz Kaczmarek

Promocja

213
promocja@krzywin.pl

Mateusz Nejranowski

Obsługa Rady Miejskiej

214
rada@krzywin.pl

Barbara Matyjaszczyk

Rozwój Gospodarczy

Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe

212
barbara.matyjaszczyk@krzywin.pl

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ I PRZESTRZENNEJ

Maciej Gubański

Kierownik Referatu

250
maciej.gubanski@krzywin.pl

Jacek Porankiewicz

Rolnictwo i Ochrona Środowiska

251
jacek.porankiewicz@krzywin.pl

Krzysztof Ostrowski

Gospodarka Komunalna i Przestrzenna

253
krzysztof.ostrowski@krzywin.pl

Andrzej Dembski

Inwestycje i Remonty

254
andrzej.dembski@krzywin.pl

Tomasz Fecak  Gospodarka Nieruchomościami 

252
tomasz.fecak@krzywin.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO (tel:+65 517-05-59)

Zofia Marciniak

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

220
zofia.marciniak@krzywin.pl

Sylwia Konieczna

Z-ca Kierownika USC

Ewidencja Ludności

221
sylwia.konieczna@krzywin.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO

mec. Andrzej Skibiński Obsługa prawna (przyjmuje interesantów od 15:00 w każdy poniedziałek po uprzednim umówieniu w sekretariacie UMiG Krzywiń) 207

REFERAT SŁUŻB TECHNICZNYCH (tel: +65 517-08-23) 

Henryk Kolan

Kierownik Referatu

260
henryk.kolan@krzywin.pl

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRZYWINIU (065) 5179049

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KRZYWINIU (065) 5179048

OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO (ODDZIAŁ W KRZYWINIU) (065) 5170609