News główny Sound’n’Grace & Filip Lato w Krzywiniu!

Sound’n’Grace & Filip Lato w Krzywiniu!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń zaprasza na koncert zespołu Sound’n’Grace & Filip Lato 15 września 2018 roku o godzinie 20:00 na Halę Sportowo-Widowiskową w Krzywiniu. Pełne 90-minut dobrej muzyki! Przedsprzedaż biletów już wkrótce – biletomat.pl!

News główny Junior Soplicowo - zapisy!

Junior Soplicowo - zapisy!

Sportowa przygoda na rozpoczęcie wakacji.

News główny ,,Dzień Sportu’’

,,Dzień Sportu’’

10 czerwca br., w Krzywiniu odbyła się kolejna edycja ,,Dnia Sportu’’. Jak na święto aktywności fizycznej przystało wydarzenia obfitowało w szereg przedsięwzięć.

News główny Zamknięcie drogi DW 432 w Krzywiniu!

Zamknięcie drogi DW 432 w Krzywiniu!

W związku z realizacją projektu inwestycyjnego ,,Budowa kanalizacji sanitarnej i oczyszczalni ścieków dla miasta Krzywiń”, uprzejmie informujemy, że od dnia 11.06.2018 r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Kościańskiej na wysokości od skrzyżowania z ul. Kościelną do ul. Kilińskiego.

Aktualności

15 czerwca 2018

Komunikat ws. wody!

Zakład Usług Wodnych we Wschowie Sp. z o.o. informuje.

12 czerwca 2018

,,Polska w oczach dziecka''

Pod czujnym okiem wychowawczyń Reginy Hoffmann i Marty Woźnej dzieci z Przedszkola Samorządowego im. Majki Jeżowskiej w Krzywiniu przygotowały prace na konkurs plastyczny „Polska w oczach dziecka” organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Krzemieniewie.

11 czerwca 2018

Zmiana przystanku na Rynku!

Autobusy jadące w kierunku Kościana zabierają pasażerów z przystanku autobusowego od strony Poczty i Apteki (ten sam co pasażerów jadących w kierunku Leszna). Zmiany w związku zamknięciem fragmentu ul. Kościańskiej DW 432 w Krzywiniu.

11 czerwca 2018

Wielobój obrony cywilnej

8 czerwca br., na plaży miejskiej w Krzywiniu miała miejsce druga edycja gminnego wieloboju sprawnościowego obrony cywilnej.

11 czerwca 2018

Spotkanie z Jureckim

Młodzi piłkarze ręczni z Jerki zajęli 3 miejsce w silnie obsadzonym Turnieju o Puchar Braci Jureckich.

08 czerwca 2018

Przerwy w dostawie wody!

Dotyczy mieszkańców Krzywinia.

08 czerwca 2018

Schronisko na medal

Schronisko w Gaju, do którego trafiają bezpańskie psy i koty zostało uznane najlepszą tego typu placówkę w kraju w plebiscycie miesięcznika ,,Cztery łapy''.

08 czerwca 2018

,,Nowiny z Gminy'' wydanie IV

Najnowsze wydanie ,,Nowin z Gminy''. W programie min., relacja z ,,Turnieju Wsi'' i ,,Dni Bezpieczeństwa'' oraz wywiad z organizatorem triatlonu ,,Soplicowo'' Marcinem Bernardem. Zapraszamy do oglądania!

07 czerwca 2018

Otwarcie i błogosławienstwo!

W środę, 6 czerwca br., w Bielewie nastąpiło oficjalne oddanie do użytku nowo wybudowanej drogi. Inwestycję, której koszt wyniósł 120 tysięcy złotych, pobłogosławił ksiądz Tadeusz Maćkowiak, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Bielewie.

06 czerwca 2018

Droga dla Zglińca

Powstaje kolejny odcinek nowej utwardzonej drogi na terenie naszej gminy. Inwestycja realizowana jest na terenie sołectwa Zgliniec.


Szlak piastowski Schronisko w Gaju KZGRL wokiss ZMWiKW POSRW so Chłapowskiego Benedyktyni Podróże z Panem Tadeuszem Romantyczne trasy rowerowe SFPK SOS Unia Gospodarcza WOW Gościnna Wlkp