Opublikowano: 01 grudnia 2017

OWP informuje


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przystąpiło do konkursu „Działania Godne Uwagi” organizowanego przez Centrum PISOP. W kategorii „Edukacja, Rozwój, Przedsiębiorczość” zgłosiliśmy projekt pod hasłem „BIZNES Z PRZYSZŁOŚCIĄ”, który realizowaliśmy w tym roku dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Kościańskiego. Wzięły w nim udział: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie, Zespół Szkół w Krzywiniu oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie

Celem projektu było popularyzowanie idei przedsiębiorczości wśród młodzieży i poszerzenie jej wiedzy związanej z samozatrudnieniem. Akcja pokazała, że Ziemia Kościańska to zagłębie biznesowych talentów. Uczestnicy wykazali się dużą inwencją. Powstało wiele ciekawych pomysłów na własną działalność gospodarczą oraz profesjonalne biznesplany, które młodzi ludzie będą mogli wykorzystać po wejściu na zawodowy rynek.

Jednym z elementów konkursu ogłoszonego przez Centrum PISOP jest głosowanie internetowe. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujecie się Państwo wesprzeć naszą inicjatywę i oddać swój głos na akcję „BIZNES Z PRZYSZŁOŚCIĄ”. 

LICZYMY NA WASZE LAJKI!

Aby dowiedzieć się więcej o naszym projekcie i zagłosować zapraszamy tutaj.

Lidka Lewandowska
specjalista ds. programów pomocowych
w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie