Inwestycje
Opublikowano: 20 listopada 2016

Lubińscy szachiści !

16 listopada 2016r. o godzinie 9.00 w Sali Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Kościanie, odbyły się Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego Powiatu Kościańskiego w Szachach dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Zawody  przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim, 5 rund po 15 minut na zawodnika. Na podstawie wyników turniejów indywidualnych ustalona została klasyfikacja drużynowa dla poszczególnych szkół, co było podstawą do zgłoszenia startu w finałach wojewódzkich.

Z lubińskiej szkoły wystartowało w Mistrzostwach 8 uczniów: Prusak Wiktoria, Ślotała Agnieszka, Kostrzewska Marta, Duda Piotr, Mróz Aleksander, Nowaczyk Krzysztof, Jędrowiak Tobiasz  i Kraśniewski Krystian.

Wyniki:

I miejsce wśród chłopców zajął: Mróz Aleksander, a wśród dziewcząt złoto wywalczyła Prusak Wiktoria. Brązowy medal przywiozła również Ślotała Agnieszka. Gratulacje!!!

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna z Lubinia: Mróz Aleksander, Duda Piotr, Kraśniewski Krystian i Prusak Wiktoria. Ci uczniowie reprezentować będą powiat kościański 25 listopada b.r. na Wojewódzkich Mistrzostwach w Szachach w Zbąszyniu.

Więcej informacji oraz zdjęć można znaleźć na stronie Klubu Szachowego „Tęcza”Kościan.