Opublikowano: 27 listopada 2017

Budowa kanalizacji sanitarnej – kolejne utrudnienia!


Budowa kanalizacji sanitarnej – kolejne utrudnienia!

Od 27 listopada br. na ul. Mostowej w Krzywiniu na wysokości marketu DINO czekają mieszkańców, klientów i kierowców spore utrudnienia z uwagi na łączenie studni na ww. odcinku. Po konsultacjach z podwykonawcą inwestycji oraz kierownictwem Marketu, zostanie przygotowany tymczasowy wjazd na parking ww. marketu, tak aby klienci mogli swobodnie zaparkować i zrobić zakupy.

Na ul. Mostowej rozpoczęto wysypanie melafiru, kruszywa którego zadaniem jest stabilizacja mechaniczna (podbudowa). Kruszywo w najbliższych dniach pojawi się również na ulicach Bocznej i Słonecznej, gdzie montowane są ostatnie studnie do posesji (przyłącza).

Rozpoczęto prace na ul. Mostowej od strony tzw. małego ronda. Ruch pojazdów z uwagi na wąską jezdnię odbywa się częściowo po chodniku. Zalecamy ostrożność i poruszanie się pieszych tylko i wyłącznie po chodniku po stronie firmy WU-ZET.

Zniszczone i  uszkodzone nawierzchnie chodnikowe zostaną odtworzone. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Rozpoczynają się prace na ul. Ks. Nawrockiego oraz ul. Ogrodowej, trwają zaawansowane prace na ul. Kościańskiej, Polnej, Działkowej i na wysokości nowo budowanej oczyszczalni ścieków.

Trwa budowa przyłącza energetycznego do nowo budowanej oczyszczalni ścieków w Krzywiniu.

Zapytania, uwagi, dodatkowe informacje, zgłaszanie problemów dot. budowy oczyszczalni ścieków pod adresem e-mail: bartosz.kobus@krzywin.pl

Zastępca Burmistrza

(-)Bartosz Kobus