Aktualności

10 sierpnia 2020

,,Maraton nad krzywińską wodą’’

W ramach cyklu ,,wyszperane’’ z archiwum prezentujemy wydarzenia sprzed 23 lat. Dokładnie 10 sierpnia 1997 roku, nad jeziorem w Krzywiniu, odbyły się zawody pływacki.
10 sierpnia 2020

Mistrzowskie ściganie

W niedzielę, 9 sierpnia br., Krzywiń odbyły się Szosowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Kolarzy w kategoriach masters i amatorów.
10 sierpnia 2020

Kopaszewska Droga Krzyżowa

6 września br., odbędzie się piata edycja Kopaszewskiej Drogi Krzyżowej. Organizatorami wydarzenia jest Komitet Społeczny "Kopaszewska Dorga Krzyżowa" oraz Fundacji ,,Bonum Adipisci - Dążyć do dobra''.
06 sierpnia 2020

Kolarze i utrudnienia!

W niedzielę, 9 sierpnia br., Krzywiń ugości najmocniejszych kolarzy szosowych w Polsce kategorii masters oraz najszybszych amatorów tego sportu.
05 sierpnia 2020

,,Dzień Sportu’’

W niedzielę, 16 sierpnia br., w Krzywiniu odbędzie się kolejna edycja ,,Dnia Sportu’’. Organizatorem przedsięwzięcia jest ,,Partnerstwo PAKT Krzywiń’’, któremu lideruje stowarzyszenie ,,Promień’’.
05 sierpnia 2020

Medal na ,,Święto Policji’’

31 lipca br., wielkopolscy policjanci obchodzili ,,Święto Policji’’. Poznańska uroczystość była okazją do uhonorowania osób, które swoją pracą i postawą wspierają działania funkcjonariuszy oraz ich wysiłki na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Wielkopolski.