Struktura Urzędu


Struktura Organizacyjna

  1. Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy - Bartosz Kobus
  2. Skarbnik Miasta i Gminy - Honorata Krupka
  3. Referat Finansowo- Budżetowy:
    • Zastępca Skarbnika Miasta i Gminy – Alina Stróżyńska
    • Kierownik Referatu - Grażyna Żak
    • Stanowiska d/s:
      • poboru podatków i opłat - Aleksandra Jagodzińska
      • kadr i płac - Elżbieta Dembska
      • księgowości budżetowej - Irena Lampasiak
      • księgowości budżetowej - Izabela Dusza
      • księgowości i zaświadczeń – Lidia Piotrowiak
      • kasa – Marta Strugała
  4. Referat Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej:
    • Kierownik Referatu - Maciej Gubański
    • Stanowiska d/s:
      • gospodarki komunalnej i przestrzennej - Krzysztof Ostrowski
      • rolnych i ochrony środowiska – Jacek Porankiewicz
      • inwestycji i remontów - Andrzej Dembski
      • gospodarki nieruchomościami - Tomasz Fecak
  5. Referat Oświatowo-Administracyjny:
    • Kierownik Referatu - Jolanta Bilska
    • Zastępca Kierownika Referatu - AgnieszkaSzczerbal
    • Stanowiska d/s:
      • sekretariatu – Monika Roszkiewicz
      • rozwoju gospodarczego - Barbara Matyjaszczyk
      • promocji - Arkadiusz Kaczmarek
      • obsługi biura rady - Mateusz Nejranowski
      • informatyk - Mariusz Homenko
      Obsługa urzędu:
    • kierowcy - Mariusz Ślusarek, Jan Musielak
    • sprzątaczki - Izabela Piotrowska, Iwona Hofman, Justyna Migacz
  6. Samodzielne Stanowiska Pracy:
    • Obsługa prawna – Andrzej Skibiński
    • Bezpieczeństwo i Zarządzanie Kryzysowe - Barbara Matyjaszczyk
    • Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych - Lidia Piotrowiak
  7. Urząd Stanu Cywilnego
    • Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Zofia Marciniak
    • Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - Sylwia Konieczna
    • Stanowisko d/s ewidencji ludności i dowodów osobistych – Sylwia Konieczna 
  8. Referat Służb Technicznych
    • Kierownik Referatu - Henryk Kolan
    • Pracownicy gospodarczy - Anatol Łaniecki, Wojciech Nowak, Jan Krawczyk