Inwestycje
Opublikowano: 12 kwietnia 2018

Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

8 kwietnia 2018 roku w Hali Sportowo- Widowiskowej w Krzywiniu odbyły się Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym. Wzięli w nich udział mieszkańcy różnych miejscowości naszej gminy startujący w różnych kategoriach wiekowych. W Kategorii dla najmłodszych pierwsze miejsce zajął Mikołaj Soszyński, tuż za nim Nikola Sobczak i Piotr Nowak. W drugiej kategorii zwycięzcami zostali: Lisiecki Michał, Nowiński Kacper i Jankowski Przemysław. Kategorię seniorek wygrała Lisiecka Dorota, następnie Sobczak Beata i Jankowska Agnieszka. Seniorzy niezrzeszeni to: Bogacki Hubert, Chudziak Jarosław i Marcinkowski Zbigniew. Ostatnią kategorię tworzyli zawodnicy Promienia, którzy na co dzień reprezentują naszą gminę w rozgrywkach 3 ligi jak i 4 ligi. Mistrzem gminy został Mateusz Michałowicz pokonując Tomasza Nowaka i Kubę Michałowicza. Mistrzostwa przebiegały w bardzo miłej atmosferze, przy obecności Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń Pana Jacka Nowaka, który kibicował wszystkim startującym. (TS)